Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

Велнес-тренінг відбувся у Морському коледжі Херсонської державної морської академії

  У бібліотеці Морського коледжу ХДМА 10 квітня 2019 року відбувся велнес-тренінг «Твоє здоров’я, юначе, – запорука кар’єри і удачі», спрямований на формування здоров’язберігаючих компетентностей. Розробили й підготували тренінг завідувач бібліотеки Морського коледжу Прокопчук Ганна Іванівна, голова циклової комісії електротехнічних дисциплін Трубач Людмила Василівна та викладач Растьогіна Галина Іванівна. Велнес (від англ. be well – гарне самопочуття) – концепція здорового способу життя, заснована на поєднанні фізичного й ментального здоров’я, правильного харчування, розумних фізичних навантажень та відмови від шкідливих звичок.

  Запропонована ведучою гра спонукала курсантів К–323 і К–113 груп до роздумів, що таке здоров’я і як його зберігати. Учасники заходу говорили про особливості професії моряка, яка, крім знань, потребує міцного здоров’я, наполягали на необхідності відмови від шкідливих звичок. Пригадали й популярне сьогодні тату. Під час нанесення татуювань пошкоджується шкіра, що загрожує інфекціями та іншими ускладненнями. Про це нагадали курсанти К–323 гр. Олексій Кривошеєв і Денис Прозоров у доповіді «Тату – натільні мітки морських вовків. Мода і небезпека». Інформаційне повідомлення «Топ – 10 найшкідливіших продуктів» підготували Кирило Старовойтов і Максим Череднюк.

  Про користь здорового і активного способу життя, фізичної культури та спорту, здорового харчування наголосив викладач фізкультури Гладкий Сергій Ігорович. Медсестра Медичного центру ХДМА Журавльова Олена Олександрівна застерегла курсантів щодо загроз здоров`ю, які виникають у весняно-літній період під час відпочинку на природі, та нагадала про важливість дотримання правил особистої гігієни, чистоту та охайність.

  Курсанти отримали чимало корисної інформації, яка, сподіваємося, спонукає їх турбуватися про власне здоров'я та вести здоровий спосіб життя!