Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

  У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

Студент Морського коледжу ХДМА – учасник Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності

  На базі Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету 18–19 квітня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів за професією «Токар». Одинадцять команд із Дніпра, Херсона, Тернополя, Полтави, Черкас, Дрогобича, Жовтих Вод, Сміли, Світловодська та Кропивницького зійшлися, щоб пройти різноманітні випробування.

  Конкурс проходив у два тури: теоретичний, який передбачав виконання тестових завдань на ПК з використанням «LMSMoodle», і практичний –виготовлення деталей згідно із заданими параметрами на токарно-гвинторізних верстатах 16К20 та 1К62.

  Морський коледж Херсонської державної морської академії представляв студент суднобудівного відділення К–433ОВ групи Олександр Червоняк. За результатами конкурсу він посів VІ місце та отримав диплом за участь у конкурсі.

  Готував та супроводжував студента завідувач суднобудівного відділення Морського коледжу ХДМА Курилко Ігор Олександрович, який був нагороджений грамотою за участь у роботі журі конкурсу та сертифікатом за успішне навчання в рамках тренінгу «Програмування обробки на верстаті з ЧПУ фірми HAAS».

  Голова оргкомітету конкурсу висловив подяку начальнику Морського коледжу ХДМА Гусєву Віктору Миколайовичу за вагомий внесок у підвищення рівня професійної підготовки та творчої активності студентів.