Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

  У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

Курсанти Морського коледжу ХДМА готуються до святкування Дня пам’яті й примирення та Дня Перемоги

  Засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму та увічнення пам’яті про загиблих воїнів – важливі складові національно-патріотичного виховання молоді. Напередодні святкування Дня пам’яті й примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні командування Херсонської державної морської академії залучає вихованців закладу до прибирання та благоустрою території біля пам’ятників і місць поховань воїнів-визволителів.

  З нагоди відзначення 74-ї річниці перемоги над нацизмом 22 квітня 2019 року курсанти К–114 групи відділення загальноосвітньої підготовки Морського коледжу ХДМА Владислав Бешбаєв, Артем Білий, Микола Боговков, Святослав Виноградов, Костянтин Гапоненко, Максим Гладюк, Сергій Гой, Микита Гроздєв, Костянтин Дидін, Валентин Кажан, Іван Кошель, Ілля Кощавка, Владислав Кудрявцев, Дмитро Кузьмін, Андрій Койовда, Владислав Мальченко, Максим Поліщук, Микита Присяжний, Володимир Руденко, Ельдар Слива, Андрій Тинів, Олександр Тихий та Андрій Шевченко під керівництвом начальника стройового відділу Морського коледжу ХДМА Камлука В. І. й завідувача ВЗП Морського коледжу ХДМА Пучкова О. Л. провели традиційне прибирання території біля меморіального комплексу визволителям Херсона.

  Вдячні нащадки пам’ятають і смертельну боротьбу, і Перемогу. Воїни-визволителі, що вистояли у буремні роки війни, надихають усіх людей, що живуть за наказом сумління, на творчу працю та зміцнюють віру у велике майбутнє нашої держави.