Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

  У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

У Херсонській державній морській академії відбулося урочисте вручення ноутбуків курсантам-марловцям

  У рамках співпраці з компанією «Marlow Navigation» для курсантів Херсонської державної морської академії запровадили спонсорську програму, яка передбачає щорічний відбір найкращих курсантів академії та Морського коледжу ХДМА для проходження плавальної практики з подальшим працевлаштуванням. Цього року відбір успішно пройшов 91 вихованець закладу: 68 курсантів ХДМА (40 судноводіїв, 24 механіки та 4 електромеханіки) і 23 курсанти Морського коледжу ХДМА (судноводіїв). Вони отримали не лише персональні ноутбуки, оснащені спеціальними програмами для морських фахівців, а й унікальну можливість проходження практики в найбільшій компанії Європи.

  На урочисті збори з нагоди вручення ноутбуків, що відбулися 25 квітня 2019 року, до Херсонської державної морської академії завітали почесні гості: генеральний директор компанії «Marlow Navigation» Альфред вон дер Хоє, головний виконавчий секретар Міжнародного комітету морських роботодавців Франческо Гарджиуло, генеральний директор компанії «Marlow Navigation Україна», почесний професор ХДМА Езрі Борис Михайлович, директор з підготовки компанії «Marlow Navigation» Йорн Клодіус, менеджер із навчання кадрів компанії «Marlow Navigation» Мартін Банков, перший заступник Голови Профспілки робітників морського транспорту України Григорюк Олег Ігорович. Гості привітали курсантів із успішним проходженням відбору й побажали їм успіхів у професійній діяльності.

  Від імені курсантів-марловців виступили старшина 141-ї групи факультету судноводіння Валерій Одінцов і старшина 123-ї групи факультету судноводіння Владислав Німовець. Вони подякували командуванню ХДМА і керівництву компанії «Marlow Navigation» за можливість набути професійного досвіду та пообіцяли бути гідними виявленої довіри.

  Наприкінці зустрічі ректор ХДМА, д.п.н. Чернявський В. В. побажав курсантам швидкого кар’єрного зростання і висловив сподівання, що їх рівень освіти та особистісні якості задовольнять компанію «Marlow Navigation».