Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

  У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

Команда Херсонської державної морської академії посіла І місце у змаганнях із легкої атлетики

  На стадіоні «Кристал» 25 квітня 2019 року відбулися змагання з легкої атлетики за програмою Херсонських обласних студентських спортивних ігор між ЗВО ІІІ–IV рівнів акредитації.

  Команда ХДМА у складі Олександра Плаксіна (111 гр.), Владислава Кондратюка (112 гр.), Владислава Куца (112 гр.), Ярослава Кузьоми (125 гр.), Богдана Шелудька (125 гр.), Олега Озовського (126 гр.), Ігоря Шайди (126 гр.), Руслана Ібрагімова (134 гр.), В’ячеслава Козловця (232 гр.), Олександра Поліщука (232 гр.), Євгена Доценка (211 гр.), Давіда Філіппова(212 гр.), Дмитра Михайлова (311 гр.) і Віталія Федорова (311 гр.) виборола І місце серед команд юнаків.

  В особистому заліку Віталій Федоров посів І місце з бігу на 200 м. Руслан Ібрагімов став першим на дистанції 400м. В’ячеслав Козловець вдруге здобув золото у змаганнях зі стрибків у довжину з розбігу, а Дмитро Михайлов посів у цій дисципліні ІІ місце. Курсанти Ігор Шайда, Віталій Федоров, Богдан Шелудько та Руслан Ібрагімов вибороли срібло в естафеті 4х100 м. Олександр Поліщук посів ІІІ місце на дистанції 800 м.

  Підготували команду доцент кафедри фізичного виховання Гузар Віктор Миколайович та старший викладач кафедри фізичного виховання Свирида Валерій Степанович.

  Вітаємо спортсменів і бажаємо нових перемог!