Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

  У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

Участь курсантів Морського коледжу ХДМА у конкурсах з екологічних дисциплін та охорони праці

  У рамках Тижня циклової комісії екологічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та охорони праці з ініціативи голови циклової комісії Сокол Альони Олександрівни з метою розвитку моральних і духовних якостей та для сприяння розвитку екологічної компетентності й патріотичного ставлення до своєї країни молоді було проведено низку конкурсів. Із 18 по 25 квітня 2019 року у заходах взяли участь курсанти І курсу Морського коледжу ХДМА за такими тематичними напрямами: екологічний проект «Мої 10 кроків до чистого довкілля» та краща настінна газета «Планета добра».

  Ініціаторами конкурсів стали викладачі Богун Володимир Юрійович, Лахно Ольга Миколаївна, Пучков Олександр Леонідович.

  За результатами конкурсу екологічний проект «Мої 10 кроків до чистого довкілля» переможцем став курсант К–113 групи Ігор Ковтун з проектом «Екологічний стан, шляхи покращення» (на прикладі м. Нова Каховка).

Друге місце посів курсант К–113 групи Микита Борщ із проектом «Мої позиції щодо покращення екологічного стану України», третє місце – курсант К–213 групи Данило Демченко з проектом «Дерево життя».

  У конкурсі настінна газета «Планета добра», на думку членів журі, кращим було обрано плакат «Будь природі другом» курсанта К–313 групи Олександра Мироненка. Друге місце посів курсант К–214 групи Володимира Марцинка з роботою «Земля як на долоні» і третє місце поділили курсанти К–116 групи Анатолій Карапиш та Дмитро Карташов з художнім проектом «Забруднення річки Дніпро».