Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

З ініціативи курсантів Морського коледжу ХДМА проведено акцію «Чисте довкілля»

24 квітня 2019 року з ініціативи курсантів І курсу відділення загальноосвітньої підготовки та ІІ курсу судноводійного відділення Морського коледжу ХДМА на набережній ім. О. Федорова було проведено акцію «Чисте довкілля».

  Дніпровські схили набережної є особливим місцем у житті кожного курсанта ХДМА, адже тут на очах своїх близьких та рідних людей вони складають присягу і пов’язують своє життя з морем. Тому не дивно, що курсанти для прибирання обрали саме це місце.

  В організації заходу взяла участь голова циклової комісії дисциплін екології, безпеки життєдіяльності й охорони праці Сокол Альона Олександрівна. Курсанти І курсу відділення загальноосвітньої підготовки та ІІ курсу судноводійного відділення Морського коледжу ХДМА провели екологічну акцію під керівництвом викладача Чагайди Оксани Олександрівни, Ботвинюк Алли Василівни й викладача екології та охорони навколишнього середовища Левківської Ауріки Леонідівни.

  Курсанти ІІ курсу судноводійного відділення МК ХДМА Данило Разумов і Володимир Хованський, які вже вивчають навчальну дисципліну «Екологія. Охорона навколишнього середовища», ознайомили курсантів І курсу відділення загальноосвітньої підготовки з тим, який типовий склад міських відходів, чим відходи загрожують здоров’ю та життю людей, як ці загрози впливають на майбутню професію.

  Наше «судно сьогодення» – дім, місто, ліс тощо. Тому «План поводження зі сміттям»набуває особливої актуальності. Кожен вихованець ХДМА прагне стати компетентним фахівцем морської справи. Але не менш важливо бути свідомим громадянином, що дбає про стан довкілля.