Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

Учасники Всеукраїнського ЕКО-НАСКАTON-2019 відвідали Херсонську держану морську академію

  У Херсонській державній морській академії 16 травня 2019 року відбулося урочисте закриття Всеукраїнського ЕКО-НАСКАTON-2019.

  Еко-хакатон – це не тільки корисне дозвілля, а й професійна практика. Він націлений на створення та визначення кращих екологічних проектів і рішень у галузі сільського господарства. Протягом трьох днів команди шукали унікальні рішення проблем з 10-ти тем.

  Фіналісти Всеукраїнського хакатону завітали до Херсонської державної морської академії, де вони відвідали музей морської освіти ХДМА. Гості оглянули документи, фотографії, нагороди й інші експонати, пов’язані зі славним минулим першого морського закладу освіти в Україні. Керівник гуртка МК ХДМА Гиніна Любов Іванівна ознайомила відвідувачів із історією створення та шляхами зростання академії, розповіла про видатних випускників закладу.

  Приємне враження на візитерів справила екскурсія навчально-тренажерною базою ХДМА. Найсучасніші тренажери, технологічне оформлення навчальних лабораторій, фахова майстерність педагогів – все це дозволяє курсантам не лише отримувати якісні теоретичні знання, а й допомагає здобувати цінний практичний досвід і навички.

  Ректор Херсонської державної морської академії Чернявський Василь Васильович взяв участь у закритті заходу та врученні кубка переможця Всеукраїнського ЕКО-НАСКАTON-2019.

  Організатори хакатону подякували ректору ХДМА та нагородили його грамотою за особисту участь в організації та проведенні заходу.