Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

  У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

Курсант ХДМА взяв участь у міжнародній конференції «Людський фактор у морській автоматизації»

  Курсант IV курсу судномеханічного факультету Херсонської державної морської академії Євген Омельяненко 11 квітня 2019 року взяв участь у міжнародній конференції «Людський фактор у морській автоматизації». Також учасниками конференції стали курсантка IVкурсу факультету морського права та менеджменту НУ «ОМА» Анастасія Калінчак і курсант V курсу факультету морських перевезень та технологій НУ «ОМА» Олександр Тодоров. До складу делегації України увійшов заступник голови Професійної спілки працівників морського транспорту України (ПРМТУ) Григорюк О. І..

  Захід відбувся у місті Саутгемптон (Великобританія). Організатором конференції виступила Міжнародна рада морських роботодавців (IMEC). Участь курсантів у конференції була фінансово підтримана фондом TK Foundation, місія якого полягає в тому, щоб надати можливість молоді досягти успіху та сприяти морській освіті й безпеці на морі.

  До початку заходу учасники конференції ознайомилися зі Solent University. Відвідувачі були захоплені найсучаснішою матеріальною базою і ознайомилися з умовами навчання у закладі.

  Конференцію «Людський фактор у морській автоматизації» відкрили голова конференції Константінос Поуліс та голова IMEC Белал Ахмед. Порядок денний заходу складався з чотирьох блоків питань.

  Завершальним етапом порядку денного стала панельна дискусія, де і взяли участь курсанти ХДМА, НУ «ОМА» та Warsash University. Модераторами цієї частини конференції виступили Олег Григорюк (ПРМТУ) й Адам Льюїс (IMEC).