Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Змагання з пляжного волейболу серед співробітників ХДМА та її структурних підрозділів

  На водно-тренажерній базі Херсонської державної морської академії 25 травня 2019 року відбулися змагання з пляжного волейболу серед співробітників академії та її структурних підрозділів.

І місце і звання чемпіонів вибороли викладачі фізичного виховання Морського коледжу ХДМА Боков Олег Ігорович і Колісніченко Олександр Вікторович.

ІІ місце посіли викладачі фізичного виховання Морського коледжу ХДМА Мальчик Сергій Вікторович та Бондар Денис Валерійович.

  На третьому місці викладач Професійно-морського ліцею Кобець Олександр Дмитрович та голова спортивного клубу ХДМА Богданова Аліна Олегівна.

  Вітаємо переможців і призерів! Дякуємо всім учасникам змагань!

  Сподіваємося, що започатковані змагання серед співробітників стануть традиційними й щороку до них будуть долучатися все більше учасників.