Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Тиждень охорони праці у Херсонській державній морській академії

  Щорічно 28 квітня ми відзначаємо Всесвітній день охорони праці. Це свято покликано привернути увагу світової спільноти до проблем у цій сфері та сприяти зниженню кількості травм і захворювань, пов’язаних із професійною діяльністю.

  Згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці та за наказом ректора ХДМА, д.п.н. Чернявського Василя Васильовича у Херсонській державній морській академії та її структурних підрозділах до Всесвітнього дня охорони праці проведено низку заходів «Безпечне та здорове майбутнє праці».

  У бібліотеках ХДМА, Морського коледжу і Професійно-морського ліцею протягом тематичного тижня діяли виставки літератури «Моє життя, моя робота, моя безпечна праця». Відвідувачі мали можливість ознайомитися з монографіями, посібниками та періодичними виданнями, присвяченими сучасному стану охорони праці й майбутньому цієї сфери.

  Спеціальна комісія перевірила, у якому санітарному стані утримуються приміщення гуртожитків №1 «Екіпаж» і №2 та як виконуються правила пожежної та електробезпеки.

  Тематичні заняття «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» організували для курсантів і студентів куратори й вихователі. Відділ охорони праці провів для співробітників ХДМА та її структурних підрозділів консультації «Виробничі ризики під час навчального процесу та їх вплив на безпеку праці».

  За сумлінне ставлення до виконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці подякою відзначили завідувача навчальної лабораторії «Медична допомога на борту судна» ХДМА Легчіліна Олександра Васильовича, інженера I категорії ХДМА Калініченко Тетяну Володимирівну, лаборанта Морського коледжу ХДМА Марчук Тетяну Іванівну, секретаря-друкарку Морського коледжу ХДМА Крючкову Тетяну Юріївну, заступника директора з НВР Професійно-морського ліцею ХДМА Павлову Анну Станіславівну, інженера з охорони праці Професійно-морського ліцею ХДМА Балабанову Катерину Василівну.

  Пам’ятаймо, що дотримання законодавства у сфері охорони праці є запорукою збереження найважливіших цінностей – людського життя і здоров’я.