Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Конференція трудового колективу Херсонської державної морської академії

  У Херсонській державній морській академії 6 червня 2019 року відбулася чергова конференція трудового колективу, на якій нагородили науково-педагогічних і педагогічних працівників академії та Морського коледжу ХДМА за сумлінну працю й досягнення у сфері освіти та наукової діяльностіза програмою спонсорської допомоги від компанії «Марлоу Навігейшн».

  На зборах були присутні почесні гості: генеральний директор компанії «Марлоу Навігейшн Україна», почесний професор ХДМА Езрі Борис Михайлович, директор із підготовки та навчання компанії «Марлоу Навігейшн» Йорн Клодіус і менеджер із навчання кадрів Мартін Банков.

  Йорн Клодіус від імені компанії «Марлоу Навігейшн» подякував колективу ХДМА за плідну роботу та вручив преміальні сертифікати працівникам, які посіли перші місця у рейтингу. Відповідно до «Положення про визначення рейтингу науково-педагогічних працівників Херсонської державної морської академії» при його формуванні враховувалися такі показники, як результати методичної, організаційної, наукової та виховної роботи, відсутність штрафних санкцій, підсумки оцінювання викладача курсантами тощо.

  «Ми абсолютно впевнені, що кваліфіковані та віддані своїй справі викладачі – це основа будь-якого освітнього закладу, – зазначив Йорн Клодіус. – Усі інвестиції у сучасне обладнання та тренажери не допоможуть досягти бажаного результату, якщо їх використання не буде забезпечене висококваліфікованими викладачами, які застосовують сучасні методи та здатні мотивувати студентів до навчання».

  Голова зборів, перший проректор ХДМА Куликова Лілія Борисівна подякувала керівництву компанії «Марлоу Навігейшн» за високу оцінку наукової та педагогічної діяльності колективу академії.