Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

  У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

Курсанти Морського коледжу ХДМА взяли участь у фестивалі «Козацький гарт»

14 червня 2019 року курсанти Морського коледжу ХДМА Ростислав Рябошапка (К–222 гр.), Олександр Гавазов (К–122 гр.), Микита Середов (К–114 гр.), Костянтин Гапоненко (К–114 гр.) та Олександр Сковородк а(К–312 гр.) взяли участь у національно-патріотичному фестивалі «Козацький гарт», який відбувся у рамках обласної програми «Молодь Херсонщини» на базі навчальної гідрологічної станції Херсонського гідрометеорологічного технікуму ОДЕКУ.

  Традиційно Фестиваль організував і провів Департамент освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Студентська Рада при ОДА та студентський парламент Херсонського гідрометеорологічного технікуму ОДЕКУ.

  Учасниками змагань стали 8 команд (куренів) на чолі з курінними отаманами.

  Курсанти змагалися за звання кращих у конкурсі пісні з патріотичним підґрунтям, спортивних естафетах та інших випробуваннях.

  Юнаки, долучившись до популяризації серед молоді військово-прикладних видів спорту, туризму, краєзнавства і українських національних видів єдиноборств стали активними учасниками відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу.

  За підсумками виступу в усіх видах програми фестивалю «Козацький гарт–2019» команда МК ХДМА виборола І місце.

  Свято подарувало учасникам та вболівальникам багато позитивних емоцій і вражень.

  Вітаємо переможців та учасників фестивалю!