Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти ХДМА взяли участь у першому Херсонському морському фестивалі.

15 червня 2019 року курсанти Херсонської державної морської академії взяли учать у І Херсонському морському фестивалі, який відбувся на честь засновника військово-морського флоту США Джона Пола Джонса, що гартував свою майстерність у Херсоні. На херсонський набережній, що біля готелю "Фрегат" знаменна група винесла прапори України, США та м. Херсона. Таке славне дійство стало початком урочистого відкриття фестивалю. Двадцять чотири  курсанти ХДМА взяли участь у флеш-мобі на підтримку 24-х полонених українських моряків.

  В рамках фестивалю команда юнаків Херсонської державної морської академії взяла участь у змаганнях «Козацький Грай». В програмі змагань були представлені традиційні козацькі ігри, в кожній з яких курсанти продемонстрували спритність та прагнення до перемоги.

  Як і завжди, курсантський склад ХДМА гідно і гармонійно доповнював урочистості нового традиційного фестивалю.

  Дякуємо організаторам за запрошення та чудову нагоду стати частиною першого морського фестивалю у нашому місті.