Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Викладачі Херсонської державної морської академії взяли участь у XV Міжнародній конференції ICTERI

  На базі Херсонського державного університету 12–15 червня 2019 року відбулася XV Міжнародна конференція «ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках».

  У секції доповідей конференції взяли участь викладачі кафедри інформаційних технологій, комп’ютерних систем і мереж ХДМА Зайцева Тетяна Василівна, Кравцова Людмила Володимирівна та Пуляєва Анна Володимирівна. Вони підготували доповідь «Комп'ютерне моделювання освітнього процесу як шлях до сучасних технологій навчання». Обговорення їх виступу було корисним як для авторів роботи, так і для учасників секції.

  У секції постерів конференції взяли участь завідувач навчально-методичної лабораторії інноваційних технологій ХДМА Попова Галина Вікторівна та начальник відділу міжнародних зв’язків ХДМА Юрженко Альона Юріївна. Вони зробили постер на тему «Репозиторій компетентностей як інструмент оцінки професійної компетентності майбутніх моряків».

  Конференція ICTERI – традиційний науково-практичний міжнародний захід, що об’єднує учених, педагогів, практиків і розробників із різних країн світу, зацікавлених у поширенні й обміні досвідом у сфері інноваційних технологічних розробок і досягнень, впровадженні й використанні інформаційно-комунікаційних технологій в освітній, науковій і промисловій галузях.

   Цього року автори з 23-х країн подали на «ICTERI–2019» 581-у статтю.