Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

Вітаємо випускників Херсонської державної морської академії!

  У Херсонській державній морській академії 5 липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам факультетів судноводіння та суднової енергетики денної та заочної форми навчання.

  Привітати випускників із визначною подією прийшли викладачі, батьки та друзі. Урочисте зібрання відкрив проректор з навчально-виховної роботи Олександр Шумей. Він побажав випускникам, щоб отримані в академії актуальні знання та навички допомагали їм здобувати  перемоги на шляху професійного зростання. «Від імені ректорату я бажаю вам професійного зростання і стабільних контрактів. Двері морської академії будуть завжди відкритими для вас! Ми з радістю чекаємо ваших братів, сестер та дітей для здобуття морської освіти в стінах академії. Вітаю вас зі святом, і бажаю вам сім футів під кілем», – зазначив Олександр Шумей.

  Начальник відділу заочного та дистанційного навчання Лісовий Сергій Юрійович та декан факультету суднової енергетики Білоусов Євгеній Вікторович оголосили накази про вручення дипломів бакалавра денної та заочної форми навчання ХДМА та привітали випускників академії.

  Голова урочистих зборів декан факультету судноводіння Нагрибельний Ярослав Анатолійович та декан факультету суднової енергетики Білоусов Євгеній Вікторович оголосили накази ректора ХДМА про відзначення викладачів та курсантів. Грамоти та подяки вручили за сумлінне навчання й активну участь у діяльності студентського самоврядування.

  Від імені професорсько-викладацького складу до випускників зі словами привітання та настанови звернулися доцент кафедри судноводіння та електронних навігаційних систем Гуров Анатолій Андрійович тазавідувач кафедри експлуатації суднового електрообладнання та засобів автоматики Рожков Сергій Олександрович. Вони побажали випускникам успішної професійної самореалізації та висловили сподівання, що вони ще не раз завітають до академії, щоб порадувати викладачів розповіддю про свої життєві перемоги.

  Випускники факультетів судноводіння Одінцов Валерій та суднової енергетики Омельяненко Євген від імені дипломованих морських фахівців подякували командуванню та професорсько-викладацькому складу Херсонської державної морської академії за ґрунтовні знання, розуміння та підтримку.

  Цього урочистого дня дипломи одержали 308 випускників факультету судноводіння та 231 випускник факультету суднової енергетики.

  Бажаємо морським фахівцям міцного здоров’я, невичерпних сил і життєвих перемог!