Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

  У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

Вітаємо випускників Морського коледжу Херсонської державної морської академії!

  У Херсонській державній морській академії 1 та 8 липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам Морського коледжу ХДМА денної та заочної форми навчання.

  Привітати випускників із визначною подією прийшли викладачі, батьки та друзі. Урочисте зібрання відкривав начальник Морського коледжу ХДМА Гусєв Віктор Миколайович. Він побажав випускникам, впевненості в досягненні мети, вдалого працевлаштування та професійного зростання.

  Наказ про вручення дипломів молодшого спеціаліста Морського коледжу ХДМА зачитали перший заступник начальника МК ХДМА Левківський Руслан Миколайович та завідувач відділенням заочної, дистанційної форми навчання МК ХДМА Констянтинов Роман Сергійович.

  Випускники Літвиненко Олександр та Олійник Олександр від імені дипломованих фахівців подякували командуванню та професорсько-викладацькому складу Морського коледжу Херсонської державної морської академії за ґрунтовні знання, розуміння та підтримку.

  Цього року Морський коледж ХДМА випустив 739 дипломованих спеціалістів на судномеханічному, електромеханічному та суднобудівному відділеннях.

  Бажаємо всім випускникам безкрайніх професійних доріг та кар’єрного зростання!