Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Вітаємо випускників Морського коледжу Херсонської державної морської академії!

  У Херсонській державній морській академії 1 та 8 липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам Морського коледжу ХДМА денної та заочної форми навчання.

  Привітати випускників із визначною подією прийшли викладачі, батьки та друзі. Урочисте зібрання відкривав начальник Морського коледжу ХДМА Гусєв Віктор Миколайович. Він побажав випускникам, впевненості в досягненні мети, вдалого працевлаштування та професійного зростання.

  Наказ про вручення дипломів молодшого спеціаліста Морського коледжу ХДМА зачитали перший заступник начальника МК ХДМА Левківський Руслан Миколайович та завідувач відділенням заочної, дистанційної форми навчання МК ХДМА Констянтинов Роман Сергійович.

  Випускники Літвиненко Олександр та Олійник Олександр від імені дипломованих фахівців подякували командуванню та професорсько-викладацькому складу Морського коледжу Херсонської державної морської академії за ґрунтовні знання, розуміння та підтримку.

  Цього року Морський коледж ХДМА випустив 739 дипломованих спеціалістів на судномеханічному, електромеханічному та суднобудівному відділеннях.

  Бажаємо всім випускникам безкрайніх професійних доріг та кар’єрного зростання!