Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

Викладач Херсонської державної морської академії взяла участь у Міжнародній конференції

  Із 30 червня по 4 липня кандидат технічних наук, доцент кафедри експлуатації суднового електрообладнання і засобів автоматики ХДМА Завальнюк Ольга Петрівна взяла участь у дев’ятнадцятій Міжнародній конференції «InSITE2019: InformingScience+ ITEducationConferences», (Ізраїль). Організаторами заходу стали Informing Science Institute (Санта-Роза, Каліфорнія, США) та Jerusalem College of Technology (Єрусалим, Ізраїль). Єрусалимський технологічний коледж є одним з найбільших навчальних закладів Ізраїлю, який спеціалізується на високотехнологічній інженерії, промисловому менеджменті, діловому адмініструванні та науці.

  Ольга Петрівна виступила з доповіддю на тему: «Залучення курсантів до навчання впродовж життя як основна місія викладача». У ній було представлено десятирічний досвід викладання спеціальних дисциплін в ХДМА на прикладі інновацій, впроваджених навчальною лабораторією «Теорія і будова судна та безпека мореплавства», на основі базової дисципліни: «Теорія та будова судна».

  У рамках конференції викладач взяла участь в актуальному майстер-класі «Ефективні механізми перетворення ідей в наукові публікації», керуючим якого був відомий видавець та науковець Grandon Gill (University of South Florida, США).

  До участі у міжнародній конференції були залучені дослідники та науковці з таких країн, як: Ізраїль, США, Канада, Індія, ПАР, КНР, Австралія, Нова Зеландія, Швеція, Болгарія та Литва. З деякими учасниками було встановлено ділові контакти для подальшого співробітництва.