Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Святкуємо День Державного Прапора України

  Щороку напередодні Дня Незалежності України з любов’ю до рідної землі та з повагою до героїчного минулого нашого народу ми вшановуємо один із символів держави – синьо-жовтий стяг. У часи важких випробувань він надихав наших пращурів на боротьбу, був і залишається символом національної єдності, що відображає притаманний українцям високий дух волелюбності. Це національне свято дає усім нам упевненість у власних силах і розуміння того, що лише спільною працею ми досягнемо успіху і процвітання.

  Курсанти Херсонської державної морської академії та Морського коледжу ХДМА 23 серпня 2019 року взяли участь у церемонії урочистого підняття Державного Прапора України, що відбувалася на площі біля Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара. Мить, коли підіймають прапор, – це момент духовного піднесення, який сповнює серця гордістю та упевненістю, що мир і спокій неодмінно запанують на нашій чудовій землі.

  Під Державним Прапором України ми працюємо і навчаємося, досягаємо вершин професійної майстерності та будуємо щасливі родини, перемагаємо у мистецьких конкурсах і спортивних змаганнях.

  Нехай синьо-жовтий стяг завжди гордо майорить над Україною, буде надійним оберегом в усіх справах і  спонукає нас на нові звершення в ім’я Вітчизни!