Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У Херсонській державній морській академії та її структурних підрозділах відбулися батьківські збори

  Напередодні Дня знань, 29–30 серпня 2019 року, у Херсонській державній морській академії та її структурних підрозділах відбулися традиційні збори курсантів нового поповнення та їх батьків.

  Ректор ХДМА Чернявський Василь Васильович поздоровив новачків із вступом до Херсонської державної морської академії та зазначив: «Сьогодні у морській індустрії жорстка конкуренція. Фахівці з Філіппін, Китаю та інших країн світу виборюють робочі місця, і нам потрібно постійно переконувати роботодавців, що наші випускники – найкращі. В академії працюють талановиті та по-справжньому зацікавлені своєю справою викладачі, створена потужна навчально-тренажерна база, що відповідає сучасним вимогам морської індустрії. Від курсантів ми чекаємо одного – сумлінного навчання. Ґрунтовні знання з фахових дисциплін, вільне володіння англійською мовою, психологічна готовність до роботи у складних умовах, дисциплінованість і відповідальність забезпечать вам успіх у професійній діяльності та щасливе майбутнє».

  Присутні уважно вислухали інформацію командування про особливості освітнього процесу в академії, правила внутрішнього розпорядку, організацію чергово-вахтової службийнеобхідність носіння форменого одягу. Учасникам зборів нагадали вимоги чинного антикорупційного законодавства України та розповіли про роботу спеціальної комісії ХДМА з питань антикорупційної діяльності.

  Взаємодія родини й навчального закладу, єдність вимог і взаємоповага завжди дають позитивний результат в освіті та вихованні.

  Тож бажаємо курсантам і студентам наполегливості, відмінних оцінок і багатого подіями життя, а їхнім батькам – душевного спокою.