Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Викладачі ХДМА взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з використання власних мобільних пристроїв у освітньому процесі

  На базі Сумського державного університету впродовж квітня–травня 2019 року за підтримки Інституту модернізації змісту освіти відбувся Всеукраїнський конкурс із використання власних мобільних пристроїв у освітньому процесі.

  Оригінальний захід базувався на вивченні сучасних тенденцій упровадження цифрових технологій в освітній простір.

  На конкурс від Херсонської державної морської академії було представлено роботу «Застосування технологій доповненої та віртуальної реальності в умовах проведення QR код квесту під час формування англомовної компетентності майбутніх моряків».

  Підготували проект доцент кафедри інноваційних технологій та технічних засобів судноводіння ХДМА, к.п.н. Волошинов Сергій Анатолійович; начальник відділу з міжнародних зв’язків Херсонської державної морської академії Юрженко Альона Юріївна та завідувач лабораторії інноваційних технологій Херсонської державної морської академії Попова Галина Вікторівна.

  Квест поєднував гру з електронним навчанням у LMS MOODLE. Інноваційне навчання з елементами гейміфікації підвищує мотивацію курсантів до вивчення англійської мови, розвиває логічне мислення та інтуїцію. Крім того, такий креативний захід викликає масу позитивних емоцій та сприяє розвитку комунікабельності.

  За результатами конкурсу представники Херсонської державної морської академії посіли І місце.

  Вітаємо переможців і бажаємо подальших творчих та наукових досягнень!