Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Участь викладачів Херсонської державної морської академії у Міжнародній словацько-польській науковій конференції

  Із 3 по 6 вересня 2019 року викладачі Херсонської державної морської академії – професор кафедри експлуатації суднових енергетичних установок, доктор технічних наукГрицук Ігор Валерійович так.т.н, доцент Булгаков Микола Петровичузяли участь у 24-й Міжнародній словацько-польській науковій конференції «Машинне моделювання і проєктування 2019». Щорічний науковий форум відбувся у м. Ліптовський Ян (Словаччина).

  До участі у міжнародній конференції були залучені науковці із численних університетів Словаччини, Польщі, Чехії, Росії, Бельгії, України, Німеччини, Білорусі, Сербії та Чорногорії.

  Метою конференції було висвітлення актуальних проблем у галузі машинобудування у напрямі машинного проєктування і моделювання.

  Змістовні доповіді, виголошені Ігорем Валерійовичем та Миколою Петровичем на пленарному засіданні міжнародної конференції, стосувалися досліджень інформаційно-функціональної здатності керування транспортними засобами й інформаційно-аналітичної системи для моніторингу робочих процесів і екологічних характеристик пропульсивних систем транспортних засобів.

  Окрім представлених наукових розробок у частині інформаційних систем моніторингу транспортних засобів, професор Грицук І. В. і доцент Булгаков М. П. на міжнародній конференції репрезентували також матеріали наукових робіт д.п.н. Чернявського В. В., к.п.н. Літікової О. І., к.т.н. Білоусова Є. В., к.т.н. Савчука В. П. та к.т.н. Амеліна М. Ю.

  Науковці Херсонської державної морської академії проводять активну наукову й дослідницьку роботу та водночас поглиблюють співробітництво з українськими й зарубіжними компаніями та закладами вищої освіти в транспортній галузі.