Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії взяли участь у спортивно-масових заходах

  Курсанти Херсонської державної морської академії 20 вересня 2019 року взяли участь у спортивно-масових заходах, присвячених Міжнародному дню студентського спорту.

  Святкування, в якому взяли участь поважні гості й танцювальні колективи Херсонщини, відбулося на комплексному спортивному майданчику Херсонського політехнічного коледжу. Окрасою свята стали майстер-клас із тхеквондо, флешмоб «JumpSquats» та естафетний забіг (зустрічний біг на 100 м).

  Команду Херсонської державної морської академії нагородили дипломом Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за участь у змаганнях з естафетного бігу.

  Під час змагань стартувала XV Універсіада Херсонської області з настільного тенісу серед команд юнаків і дівчат закладів вищої освіти III–IV рівнів акредитації.

  Команда академії у складі Анатолія Мосійчука (114 гр.), Олександра Гайтанжі (211 гр.), Артема Безп'ятого (221 гр.) та Саїда Ібрагімова (321 гр.) посіла IV місце.

  Дякуємо курсантам за активну участь у спортивному житті академії!