Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Учні Школи гуманітарної праці відвідали музей морської освіти України ХДМА

  Музей морської освіти України ХДМА 23 вересня 2019 року відвідали учні сьомих класів навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради.

  Поряд зі збиранням, дослідженням та експонуванням музейних артефактів важливе місце у діяльності працівників музею посідає освітня робота. Музей акумулює цивілізаційний досвід і традиції наших попередників та використовує їх для потреб освіти й виховання. Керівник гуртка МК ХДМА Гиніна Любов Іванівна ознайомила відвідувачів з історією створення та шляхами зростання Херсонської державної морської академії, розповіла про її видатних випускників і повідомила, що у жовтні ми  відзначаємо 185-річний ювілей закладу.

  Вихованців Школи гуманітарної праці супроводжували керівник методичного об’єднання вчителів іноземної мови ШГП Бойко Тетяна Миколаївна та вчитель англійської мови Скобеліна Тетяна Михайлівна.

 За сприяння заступника начальника Морського коледжу ХДМА з виховної роботи Лопухова Валерія Борисовича методист МК ХДМА Костюченко Оксана Вікторівна та курсанти К–131 групи МК ХДМА Кирило Сорокін і Владислав Щербаков англійською мовою розповіли учням про переваги професії моряка й мотиви вибору цього професійного шляху.

  Екскурсія до музею допомогла учням поглибити знання з англійської мови, сформувати шанобливе ставлення до світоглядних, моральних і культурних цінностей видатних морських фахівців минулого й сучасності та спонукала їх до роздумів про власний професійний вибір.