Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсант Херсонської державної морської академії взяв участь у засіданнях Морського круглого столу ITF (MRT)

  У місті Коломбо (Шрі-Ланка) 17–19 вересня 2019 року відбулися засідання Морського круглого столу ITF (MRT). Цей поважний міжнародний форум уже втретє об’єднує активістів профспілок із різних країн світу. До складу української делегації на чолі з Першим заступником Голови ПРМТУ Олегом Григорюком увійшов курсант 151 групи факультету судноводіння Херсонської державної морської академії Владислав Таранущенко.

  Делегати конференції ознайомилися з особливостями роботи профспілок, їх молодіжною політикою,здобутками і планами. Під час групової роботи учасники форуму отримали проектні завдання з організації профспілкової кампанії. Досвідом реалізації таких відомих проектів, як Offshore alliance, Ryanair campaign, Blumenthal Campaign, поділилися тренери ІТF. Особливу увагу організатори заходу приділили використанню сучасних технологій у роботі з громадськістю, порядку ведення переговорів, методам розв’язання конфліктних ситуацій.

  Владислав Таранущенко взяв активну участь у панельних дискусіях між українськими та шрі-ланкійськими кадетами щодо переваг морської професії та ролі профспілки в діяльності морських фахівців. Усі кадети погодилися з тим, що відданість обраній справі та підтримка з боку профспілки – запорука щасливого професійного шляху.

  Засідання Морського круглого столу збагатили досвід кожного учасника форуму, зміцнили позиції профспілок і надихнули молодих лідерів на продуктивну роботу й удосконалення професійної майстерності.