Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

День міста відзначили у бібліотеці Морського коледжу Херсонської державної морської академії

  У бібліотеці Морського коледжу ХДМА 25 вересня 2019 року відбувся інтерактивний захід «Абетка нашого міста», присвячений 241-й річниці заснування Херсона.

  На початку заходу завідувач бібліотеки Прокопчук Ганна Іванівна запропонувала курсантам К–112 і К–122 груп назвати асоціації, які виникають у них, коли лунає назва нашого міста. У більшості курсантів Херсон асоціюється з морською академією, адже місто моряків знають у світі завдяки славній історії й сучасним досягненням першого в Україні морського закладу освіти.

  Невеличку доповідь «Херсон – місто моряків»зробив курсант К–122 гр. Андрій Токар.Прикрасила захід виставка «Херсон, ти весь в історії іскристій…», яку підготувала до свята бібліотекар Галузинська Ніна Андріївна.

  Курсант К–122 гр.Ілля Немченко зробив мультимедійну презентацію з фотографій Херсона. Учасники заходу за абеткою називали місцеві пам’ятки культури, імена видатних херсонців і згадували пов’язані з ними події. Завдяки віртуальній екскурсії курсанти побачили найкрасивіші куточки, архітектурні, скульптурні та ландшафтні пам’ятки міста. Закріпити та поглибити отримані знання допоміг перегляд фотоальбомів, історичних замальовок і путівників-довідників про Херсон.

  Співорганізатори заходу Прокопчук Г. І., викладач-методист Чагайда О. О. та викладач-спеціаліст І категорії Ботвинюк А. В. допомогли курсантам з інших міст і регіонів отримати уявлення про історію, сьогодення і перспективи розвитку міста корабелів.