Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

  У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

У Херсонській державній морській академії відбувся цикл занять школи юних математиків

  На базі Херсонської державної морської академії з метою профорієнтаційної роботи 18–20 жовтня 2019 року відбувся цикл занять школи юних математиків.Організувала захід доцент кафедри природничо-наукової підготовки, кандидат фізико-математичних наук Зоріна Ірина Анатоліївна, яка стала і науковим керівником юних знавців.

  На конкурс були запрошені в ролі лекторів студенти та аспіранти математичних спеціальностей Київського національного університету імені Тараса Григоровича Шевченка. Вони також свого часу брали участь у подібних заходах та були переможцями математичних олімпіад.

  За три дні роботи проведено 6-ть занять із виконання задач підвищеної складності з різних розділів математики, командні змагання «Математичний Занзібар» та олімпіада для 5-х класів.

   У заході взяли участь 76 учнів зі шкіл міста та області.