Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У Херсонській державній морській академії відбувся цикл занять школи юних математиків

  На базі Херсонської державної морської академії з метою профорієнтаційної роботи 18–20 жовтня 2019 року відбувся цикл занять школи юних математиків.Організувала захід доцент кафедри природничо-наукової підготовки, кандидат фізико-математичних наук Зоріна Ірина Анатоліївна, яка стала і науковим керівником юних знавців.

  На конкурс були запрошені в ролі лекторів студенти та аспіранти математичних спеціальностей Київського національного університету імені Тараса Григоровича Шевченка. Вони також свого часу брали участь у подібних заходах та були переможцями математичних олімпіад.

  За три дні роботи проведено 6-ть занять із виконання задач підвищеної складності з різних розділів математики, командні змагання «Математичний Занзібар» та олімпіада для 5-х класів.

   У заході взяли участь 76 учнів зі шкіл міста та області.