Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсант ХДМА став переможцем Всеукраїнського конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг» у номінації «Сучасна пісня»

13 жовтня 2019 року у Палаці молоді і студентів відбувся фінал XVII Всеукраїнського конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг».У залі були присутні почесні гості фестивалю, а серед глядачів було багато військовослужбовців, правоохоронців, ветеранів АТО та членів їх сімей, підлітків та студентської молоді.

  Фестиваль проходив за підтримки голови Херсонської обласної державної адміністрації Гусєва Юрія Веніаміновича. У заході взяли участь виконавці віком від 10 до 70-и років з Миколаєва, Херсона, а також Одеської, Черкаської та Запорізької областей.

  Головним надбанням фестивалю стало те, що зовсім юні хлопці й дівчата почали поповнювати свої репертуари не тільки творами про історію України, про її складний шлях до незалежності, але й про ті трагічні події, які переживає сьогодні український народ.

  За підсумками конкурсу журі з 66-и номерів у номінації «Сучасна пісня» обрало переможцем курсанта 222сп групи факультету суднової енергетики Херсонської державної морської академії Петра Чепорського.

  Вітаємо переможця та бажаємо нових перемог!