Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

  У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

Курсант Морського коледжу Херсонської державної морської академії – чемпіон світу

  У Києві 19–20 жовтня 2019 року відбувся чемпіонат світу з бойового джіу-джитсу. Понад 700 учасників із 31-ї країни світу зібралися у столиці України, щоб продемонструвати свою майстерність у цьому виді єдиноборства.

  У складі збірної команди України у змаганнях взяв участь курсант К–222 групи Морського коледжу Херсонської державної морської академії Олег Третьяков.

  Спортивний турнір став для нашого вихованця тріумфальним: сімнадцять перемог над суперниками, зокрема, чотири дострокові перемоги принесли Олегові перше місце і звання чемпіона світу серед юніорів у ваговій категорії понад 80 кг.

  Джіу-джитсу – вид самурайського єдиноборства, що виник у середньовічній Японії та базується на використанні різних прийомів самозахисту та нападу без зброї. Олег Третьяков виконав норматив майстра спорту України з бойового джіу-джитсу, а у його домашньому архіві віднині зберігатимуться золота медаль, диплом і кубок чемпіона світу.

  Вітаємо Олега, пишаємося його досягненнями і бажаємо нових звершень у спорті та навчанні!