Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

Ушанування пам’яті загиблих з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України

  28 жовтня 2019 року в Україні вшанували пам’ять загиблих з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України.

  З нагоди цієї пам’ятної дати в читальній залі бібліотеки Морського коледжу ХДМА відбувся тематичний вечір«Україна в роки ІІ світової війни: трагедії і тріумфи на шляху до Перемоги». У заході взяли участь курсанти й студенти І і ІІ курсів коледжу. Сергій Іванов та Олександр Сковородка (К–322 гр.) стали ведучими цієї Програми. Атмосферу тепла і довіри у залі створили Андрій Черевченко, Олександр Богачов, Володимир Дубина, Олександр Остапенко та В’ячеслав Пошивай (К–311 гр.). Виконання пісні про війну та інсценізація твору «Не корите мое поколение…» зворушили усіх гостей тематичного вечора. Сучасно й актуально звучали вірші про війну, які читали курсанти Артем Година, Володимир Голубовський та Дмитро Карпенко (К–122 гр.). Особливо вразила присутніх щирість та глибина почуттів акторської гри Єлізавети Лавриненко (К–412-ПМ гр.), Дениса Рачека та Нікіти Леухіна в інсценізації «Мати і син». Ліричний образ молоді довоєнного покоління було створено виконавцями танцювального номера «Осінній сон», – гостею коледжу, ученицею гімназії №6 Ганною Малишевою та курсантом МК ХДМА Дмитром Симаковим (К–111 гр.). Схвильовано і з великим інтересом присутні переглядали кадри воєнної кінохроніки. Наприкінці вечора учасники заходу вшанували пам'ять про полеглиххвилиною мовчання. Нехай ніколи не зітруться з пам’яті народної імена тих, хто віддавав своє життя за Батьківщину.

  Вечір організували і провели співробітники бібліотеки коледжу й викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Суходольська Надія Петрівна, Єфремова Галина Юріївна, Мельникович Таїсія Романівна, Чагайда Оксана Олександрівна, Узундай Євгенія Володимирівна та Шило Тетяна Олександрівна.