Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

  У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

Курсанти ХДМА взяли участь в обласній студентській конференції

  Курсанти Херсонської державної морської академії та Морського коледжу ХДМА 12 листопада 2019 року взяли участь в обласній студентській конференції, яка відбулася на базі Херсонського морського коледжу рибної промисловості в рамках обласної програми «Молодь Херсонщини».

  Організатори заходу провели для студентів і представників місцевого самоврядування екскурсію по коледжу, який уже 87 років готує висококваліфікованих фахівців для підприємств і організацій рибної галузі. Після конференції та роботи у тренінгових групах учасники заходу відвідали святковий концерт, де відбулася церемонія нагородження кращих студентів Херсонщини.

  Курсанти ХДМА Максим Федченко (121 гр.) та Андрій Пугачов (222 гр.) і курсант Морського коледжу ХДМА Богдан Половка (К–121 гр. ) отримали подяки Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації за активну роботу в органах студентського самоврядування та з нагоди Дня студента.