Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

  У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

Учні Професійно-морського ліцею відвідали Музей морської освіти України ХДМА

  Одним зі стратегічних завдань української освітиєдопомога молодіпізнати історичне минуле своєї Батьківщини й усвідомити його вплив на сьогодення. З цією метою для вихованців Херсонської державної морської академії та її структурних підрозділів щорічно проводяться оглядові екскурсії до Музею морської освіти України Херсонської державної морської академії.

  У період із 4 по 13 листопада 2019 року 93 учні Професійно-морського ліцею ХДМА відвідали музей у супроводі класних керівників і майстрів виробничого навчання.

  Керівник гуртка МК ХДМА Гиніна Любов Іванівна ознайомила відвідувачів з історією створення та шляхами зростання академії, розповіла про її видатних випускників.

  За 185 років існування перший в Україні морський заклад освіти пережив 14 реорганізацій і виріс у потужний освітній і науковий центр. У музеї створено кілька тематичних експозицій, присвячених різним етапам життя закладу та напрямам його роботи. Процес розвитку морської освіти на Херсонщині ілюструють дбайливо зібрані експонати: нагороди, фотопортрети, листи, книги тощо.

  Важко переоцінити роль музею як осередку освіти й виховання, який забезпечує духовну єдність поколінь, сприяє формуванню у морських фахівців любові до обраної справи, рідної землі та свого народу.