Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії відвідали Міжнародний галузевий форум «Europort 2019»

  У портовому місті Роттердамі з 5 по 8 листопада 2019 року проходив 39-й Міжнародний галузевий форум «Europort 2019» – провідний майданчик для зустрічей судновласників, риболовецьких компаній та представників найбільших портів.

  На заході побувало тридцять українських студентів морських і транспортних ЗВО, які стали переможцями масштабного освітнього проєкту «Морська справа», що кілька років поспіль реалізує благодійний Фонд Бориса Колеснікова.

  На виставці було представлено понад 1 100 експонентів із 45-и країн світу. Форум відвідали 30 000 чоловік, серед яких були курсанти факультету судноводіння Херсонської державної морської академії Олександр Баранов (161м гр.), Ілля Проданець (121 гр.) та курсант Морського коледжу ХДМА Кирило Сорокін (К–131 гр.).

  Курсанти разом з президентом Фонду Борисом Колесніковим відвідали виставку морського і річкового транспорту «Europort2019», ознайомилися з новинками і досягненнями морської галузі, поспілкувалися зі старшими колегами, оглянули термінали порту й зустрілися з представниками компанії «ЕМО» – найбільшого суховантажного термінала в Європі.

  Фонд організував для майбутніх моряків екскурсії з відвідуванням визначних пам'яток Амстердама і Роттердама. Їх особливо вразили історичні об'єкти, пов’язані з морською тематикою, – Музейна гавань зі старовинними баржами, паровими буксирами й портовим обладнанням середини XIX – початку XX століть.

  Чотири насичених дні в Нідерландах дали можливість курсантам зануритися в професійну атмосферу, перейняти передовий світовий досвід, пройти практичне навчання та ознайомитися з новітніми досягненнями і тенденціями глобальної морської галузі.