Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Учні Професійно-морського ліцею ХДМА взяли участь у круглому столі «Скажи СТОП торгівлі людьми»

  У Професійно-морському ліцеї ХДМА 18 листопада 2019 року випускники групи ММ–2.1 долучилися до круглого столу з теми «Скажи СТОП торгівлі людьми».

  Торгівля людьми – одна з актуальних проблем сьогодення. Жертвами сучасних форм рабства щорічно стають мільйони людей. Окрім економічних причин, які змушують шукати роботу за кордоном, важливими факторами, що впливають на зростання торгівлі людьми, є відсутність достовірної інформації про умови працевлаштування, незнання своїх прав, міграційного законодавства та інше.

  Учні ліцею переглянули документальний фільм «Життя на продаж» та ознайомилися із формами трудової експлуатації.

  Учасники круглого столу сформували алгоритм безпечного пошуку роботи та дій у разі виникнення небезпечних ситуацій.

  Наприкінці заходу всі присутні отримали буклети з інформацією про установи та організації, які надають допомогу постраждалим від торгівлі людьми, а також про те, що потрібно знати про роботу за кордоном.