Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

Психологічний тренінг «Шлях до толерантності» пройшов у бібліотеці Морського коледжу ХДМА

  У читальній залі бібліотеки Морського коледжу Херсонської державної морської академії 19 листопада 2019 року курсанти Морського коледжу і учні Професійно-морського ліцею ХДМА взяли участь у психологічному тренінгу «Шлях до толерантності».

  Тренінг складався з різноманітних вправ та ігор, спрямованих на оволодівання практичними прийомами безконфліктного спілкування. Так учасники поповнили арсенал свого реагування і способів досягнення згоди, вчились висловлювати думки, не ображаючи співрозмовника.

  Цікава інтерактивна гра «Експрес» не лише сподобалася юнакам, а й навчила їх сприймати людей без упереджень і соціальних стереотипів. Творча майстерня «Неповторна кожна людина» дозволила створити кожному учаснику заходу образ своєї особистості у вигляді піраміди, на гранях якої за допомогою фарб, кольорових олівців і фломастерів курсанти й учні тренінгу відобразили унікальний світ своєї індивідуальності.

  Завдяки насиченій програмі та активності аудиторії психологічний тренінг пройшов динамічно і викликав позитивні емоції.

  Організували й провели тренінг практичні психологи Матвєєва Наталія Олександрівна і Баліна Любов Іванівна, які висловили вдячність завідувачу бібліотеки МК ХДМА Прокопчук Ганні Іванівні за підтримку і допомогу в підготовці та проведенні заходу.