Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Викладачі Морського коледжу ХДМА взяли участь у методичному об’єднанні викладачів з охорони праці, безпеки життєдіяльності та екології

  На базі Херсонського морського коледжу рибної промисловості 22 листопада 2019 року пройшло обласне методичне об'єднання викладачів з охорони праці, безпеки життєдіяльності та екології.

  На заході були присутні педагоги Морського коледжу Херсонської державної морської академії Сокол Альона Олександрівна й Корх Світлана Вікторівна.

  Методичне об’єднання проводилося з метою підвищення якості освіти у сфері безпеки життєдіяльності, охорони праці та екології. Оцінка ефективності інновацій, колективний пошук, перевірка й упровадження кращих традиційних і новітніх зразків педагогічної діяльності, професійне спілкування, вироблення єдиних критеріїв оцінки результатів роботи – це далеко не повний перелік напрямів роботи учасників заходу.

  Представники професійного об’єднання ділилися передовим досвідом, обговорювали переваги та недоліки інноваційних методів навчання, аналізували ефективність різноманітних форм освітньої діяльності. Педагог Морського коледжу Альона Сокол виступила з доповіддю «Методи проведення практичних і лабораторних робіт з безпеки життєдіяльності».

  Висновки учасників заходу стануть у нагоді усім викладачам з безпеки життєдіяльності, охорони праці та екології.