Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсант Морського коледжу ХДМА – переможець Кубка Півдня України зі змішаних бойових мистецтв

  У Миколаївському спортивному клубі «Fight House» 23 листопада 2019 року відбулися змагання зі змішаних бойових мистецтв (ММА) на Кубок Півдня України. У 2013 році цей вид спорту отримав офіційний статус в Україні та відтоді стрімко розвивається. Для нього характерні безкомпромісність, майже повна відсутність обмежень під час боїв, відчайдушність і незламність бійців.

  Турнір організувала Українська федерація змішаних бойових мистецтв UF MMA.

  У складі збірної команди Херсонської області взяв участь курсант К–222 групи Морського коледжу Херсонської державної морської академії Олег Третьяков. Спортсмен блискуче виступив на турнірі: обидва його поєдинки завершилися достроковою перемогою. Олег виборов І місце серед юнаків 16–17 років у ваговій категорії до 93 кг.

  Золота медаль, диплом переможця і спортивний приз нагадуватимуть юнакові про успішний виступ і надихатимуть на нові спортивні звершення. Завдяки перемозі Олега у скарбниці нагород Херсонської збірної команди з’явилася нова престижна медаль національного рівня.

  Вітаємо курсанта-переможця та бажаємо успіхів у навчанні й у спорті!