Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Літературно-музичний вернісаж «Остап Вишня – чародій сміху» проведено у Морському коледжі ХДМА

  У бібліотеці Морського коледжу ХДМА 20 листопада 2019 року курсанти та студенти відзначили 130-річчя від дня народженнявизначного українського письменника-гумористаОстапа Вишні.

  До цієї дати курсантиК–113, К–114 і К–115 груп разом з викладачем української мови та літератури Самофаловою Оленою Григорівною й працівниками бібліотеки Ратушною Любов’ю Степанівною та Галузинською Ніною Андріївною підготували й провели літературно-музичний вернісаж «Остап Вишня – чародій сміху».

  Про складний життєвий шлях Павла Губенка розповіли курсанти Євген Граждан, Артем Калінін, Вадим Чірець і Данило Чукін (К–113 гр.). Навіть після репресій, десятилітньої каторги в сталінських концтаборах Остап Вишня залишився незрівнянним гострословом. Доповненням до біографічної частини заходу став уривок із х/ф «Із житія Остапа Вишні» з неперевершеним Богданом Ступкою у головній ролі.

  Курсанти Валерій Богатирьов, Василь Радаєв (К–113 гр.), Даніїл Сопільник , Владислав Савін (К–115 гр.) та Ірина Стогній (К–421 СБ) майстерно втілилися в образи літературних героїв збірки «Мисливські усмішки». Присутні з цікавістю прослухали твір «Зенітка».

  Вірші українських письменників, присвячені гумористу, продекламували курсанти Дмитро Коломієць (К–113 гр.), Руслан Копич та Герман Шинкаренко (К–114 гр.).

  Завершальним номером заходу стала пісня у виконанні Богдана Мотуза (К–114 гр.).

  Літературно-музичний вернісаж став для курсантів захопливою, веселою та пізнавальною подією у житті.