Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

Круглий стіл із питань розбудови транспортної інфраструктури відбувся у ХДМА

  У Херсонській державній морській академії 26 листопада 2019 року відбулося засідання круглого столу «Розбудова транспортної інфраструктури як рушій соціально-економічного розвитку регіонів Півдня України».

  Метою круглого столу було створення платформи для діалогу щодо напрямів розбудови транспортної інфраструктури. Учасники заходу – провідні науковці, можновладці, підприємці, громадські діячі – започаткували експертну дискусію щодо пошуку шляхів подолання негативного впливу втрат економіки регіонів Півдня України через окупацію Криму та воєнні дії на Сході України.

  Робота у цьому напрямі триватиме, зокрема передбачено:

  • обговорити пропозиції щодо подолання негативних наслідків в автомобільній, авіаційній, залізничній та річковій транспортній інфраструктурі;
  • окреслити масштаби впливу транспортної інфраструктури на суміжні сфери та проаналізувати перспективи їх розвитку з урахуванням упровадження запропонованих ініціатив з подолання негативних наслідків втрати транспортних коридорів тощо.

  На підґрунті отриманих експертних оцінок і рекомендацій заплановано розробити стратегію загальних перспектив розвитку регіонів Півдня.