Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Круглий стіл із питань розбудови транспортної інфраструктури відбувся у ХДМА

  У Херсонській державній морській академії 26 листопада 2019 року відбулося засідання круглого столу «Розбудова транспортної інфраструктури як рушій соціально-економічного розвитку регіонів Півдня України».

  Метою круглого столу було створення платформи для діалогу щодо напрямів розбудови транспортної інфраструктури. Учасники заходу – провідні науковці, можновладці, підприємці, громадські діячі – започаткували експертну дискусію щодо пошуку шляхів подолання негативного впливу втрат економіки регіонів Півдня України через окупацію Криму та воєнні дії на Сході України.

  Робота у цьому напрямі триватиме, зокрема передбачено:

  • обговорити пропозиції щодо подолання негативних наслідків в автомобільній, авіаційній, залізничній та річковій транспортній інфраструктурі;
  • окреслити масштаби впливу транспортної інфраструктури на суміжні сфери та проаналізувати перспективи їх розвитку з урахуванням упровадження запропонованих ініціатив з подолання негативних наслідків втрати транспортних коридорів тощо.

  На підґрунті отриманих експертних оцінок і рекомендацій заплановано розробити стратегію загальних перспектив розвитку регіонів Півдня.