Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії взяли участь у навчальному семінарі «UNION WEEK»

  Професійна спілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) спільно з Міжнародною федерацією транспортників (МФТ) 27 листопада 2019 року провела для моряків навчальний семінар «UNION WEEK», у роботі якого взяли участь десять курсантів-старшокурсників факультетів судноводіння і суднової енергетики Херсонської державної морської академії у супроводі провідної фахівчині відділу виховної роботи ХДМА Осадчої Інни Іванівни.

  Учасники заходу обговорили останні зміни у роботі морської галузі України, проаналізували порядок оподаткування доходів моряків і особливості  пенсійного забезпечення морських фахівців, дізналися, як перевірити судно і крюїнг, щоб уникнути проблем під час роботи, ознайомилися з основними положеннями Конвенції MLC та ін.

  Курсанти поспілкувалися з інспектором ITF в Україні, ознайомилися з особливостями профспілкового руху моряків, засадами роботи Міжнародної федерації транспортників, правилами укладання колективних договорів і трудових контрактів моряків.

  Під час семінару, який традиційно відбувався у приміщенні Одеського Морського юніон центру, учасникам запропонували скористатися послугами мобільного медичного пункту, де можна було проконсультуватися з лікарями та пройти обстеження.

  Такі семінари проводяться третій рік поспіль і сприяють поліпшенню рівня юридичної та фінансової грамотності моряків.