Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Учениця Професійно-морського ліцею ХДМА – призер конкурсу професійної майстерності

  Наприкінці листопаду вихованці закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти Херсонщини взяли участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «Worldskills Ukraine – 2019».

  Представники різних спеціальностей прагнули довести, що вони – найкращі у своїй спеціальності. Регіональний етап конкурсу відбувся за підтримки Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Херсонській області, Об’єднання організацій роботодавців Херсонщини.

  Професійно-морський ліцей ХДМА на змаганнях із кулінарного мистецтва, які відбулися 27 листопада 2019 року у м. Чорноморську (Одеська область), представила учениця КП–2.1 групи Олена Павленко. До складу журі увійшли найкращі шеф-кухарі України Асмік Гаспарян, Віктор Бєляк, Михайло Калашніков і Олександра Петренко, які провели для присутніх майстер-класи з «високої кухні».

  За результатами випробувань Олена посіла ІІ місце серед майбутніх кухарів Херсонської області, отримала диплом, медаль і цінні подарунки. Крім того, усі учасники регіонального етапу «WorldSkills Ukraine – 2019» стали членами Асоціації юних кухарів України.

  Вітаємо Олену з перемогою! Бажаємо їй та її наставниці Жульовій Наталі Юріїівні творчого натхнення, професійного зростання та подальших успіхів!