Загальна інформація

 Оголошення!

  Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

далі >>>

Студенти Морського коледжу ХДМА взяли участь у конкурсі професійної майстерності

  28 листопада 2019 року у місті Нова Каховка відбувся I етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2019», у якому взяли учать студенти й учні з 18 закладів професійної та фахової передвищої освіти Херсонської області.

  Морський коледж Херсонської державної морської академії представляли: студент суднобудівного відділення Олександр Червоняк (К–443-ОВ гр.) по компетенції «Токарні роботи» і студент суднобудівного відділення Іван Іщенко (К–442-ЗВ гр.) по компетенції «Зварювальні роботи». До участі у конкурсі студентів підготували завідувач суднобудівного відділення Морського коледжу ХДМА Курилко Ігор Олександрович, майстер виробничого навчання Пліс Сергій Анатолійович, завідувач лабораторії «Комплексна лабораторія будови і обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів» Самохін Борис Володимирович.

  Конкурс проходив в один тур, на якому перевіряли уміння і навички студентів. Токарі виготовляли деталі згідно заданих параметрів, а зварювальники застосовували ручне та півавтоматичне зварювання для утворення нероз'ємного з'єднання між наданими матеріалами.

  За результатами конкурсу Іван Іщенко посів ІІ місце та був нагороджений дипломом Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації. Олександр Червоняк теж отримав дипломом учасника конкурсу.

  Вітаємо юнаків із вдалим виступом і бажаємо успіхів у навчанні!