Загальна інформація

 Оголошення!

  Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

далі >>>

Викладачі Херсонської державної морської академії пройшли стажування на базі Варшавського університету «Collegium Civitas» (Польща)

Із 8 листопада по 13 грудня 2019 року доценти кафедри англійської мови в судноводінні Фролова Олена Олександрівна та Смелікова Вікторія Борисівна пройшли стажування на базі університету «Collegium Civitas» у місті Варшава (Польща). Цей заклад вищої освіти займає одне з провідних місць на ринку освіти і вирізняється практичним підходом до навчання. Висока якість освіти на всіх напрямах навчання підтверджується оцінками Міністерства науки й вищої освіти Польщі та Польського комітету акредитації, а також високою позицією в престижних освітніх рейтингах.

 Центр польської освіти підготував цікаву та насичену програму стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація освітнього процесу та інноваційні методи навчання у закладах вищої освіти Польщі».

 Олена Олександрівна і Вікторія Борисівна мали унікальну можливість підвищити свій рівень теоретичної та практичної підготовки, опанувати новітніми методами навчання, набути досвіду впровадження сучасних освітніх стратегій у науково-дослідну і викладацьку діяльність, інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

 Викладачі ХДМА підготували проєкт за результатами стажування «Providing Learning Environment to International Students at the Maritime Institution» та презентували його під час виїзного модуля.