Загальна інформація

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Змагання за Кубок ректора академії із силового багатоборства відбулися у ХДМА

У Херсонській державній морській академії 19 грудня 2019 року відбулися змагання за Кубок ректора академії із силового багатоборства серед курсантів і студентів ХДМА та її структурних підрозділів. Участь у змаганнях взяли шість команд.

Спортсмени виступали у наступних видах програми: підйом ніг висячи на перекладині під кутом 180˚, бурпі, підтягування, присідання зі штангою вагою 30 кг, віджимання на брусах, жим штанги від грудей на горизонтальній лавці та   перетягування канату.

Володарем Кубка ректора в командному заліку стала команда судномеханічного відділення Морського коледжу ХДМА; друге місце, з різницею в один бал, виборола команда факультету суднової енергетики ХДМА; третє місце посіла команда судноводійного відділення Морського коледжу ХДМА.

Переможцем з жиму штанги лежачи став курсант Морського коледжу ХДМА Олег Третьяков (К–222 гр.), друге місце здобувкурсант академії Давід Філіппов (222 гр.), третє – виборов курсант ХДМА Олександр Полоз (151 гр.).

Призові місця в особистому заліку розподілилися наступним чином: І місце посів курсант Морського коледжу ХДМА Олег Третьяков (К–222 гр.), ІІ місце – учень Професійно-морського ліцею ХДМА Дмитро Сатунін (КМ.–1.1. гр.), ІІІ місце – курсант ХДМА Давід Філіппов (222 гр.).

Окрасою спортивно-масового заходу став виступ команди «STREETWORKOUTKHERSON». Юнаки та дівчата показали надзвичайний рівень фізичної майстерності.

Приємним сюрпризом для учасників і гостей змагань стали подарунки від спортивного клубу ХДМА, придбані за кошти профспілкового комітету академії.

Дякуємо усім учасникам та організаторам змагань!