Загальна інформація

 Оголошення!

  Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

далі >>>

Тиждень англійської мови на електромеханічному відділенні Морського коледжу ХДМА

 На електромеханічному відділенні Морського коледжу ХДМА з 2 по 6 грудня 2019 року відбувся Тиждень англійської мови.

 У рамках Тижня курсанти 3-х курсів разом із викладачками Гуковою Анною Миколаївною та Трішиною Жанною Ігорівною провели конкурс «The best Eleckrical Engineer».

 Перше місце в інтелектуальному змаганні виборов Захар Андреєв (К–322 гр.), ІІ місце Андрій Васильєв і Сергій Жуков (К–323 гр.), ІІІ місце посів Андрій Білий (311 гр.). Готували курсантів викладачки Головіна Світлана Вікторівна та Соловйова Надія Олегівна.

 Головною подією Тижня став захід «Who has got talent для курсантів перших та других курсів, який відбувся 5 грудня 2019 року в читальній залі бібліотеки Морського коледжу ХДМА. Виконавці віршів, пісень і гуморесок англійською мовою викликали у слухачів захоплення і незабутні емоції. Змагання з віджимання гирі доповнили низку тематичних заходів. А майбутні електромеханіки продемонстрували свої знання не тільки з теорії, але й з практичної підготовки, збираючи електричний ланцюг на швидкість.

 Журі нелегко було визначитися з переможцями, адже всі учасники мали високий рівень підготовки. Серед декламаторів перше місце посіли курсанти Владислав Шпак та Олександр Новохацький (К–321 гр.). До речі, Владислав Шпак дебютував із власною поезією. За звання кращого виконавця поетичного твору змагалися курсанти другого курсу Георгій Красніков (322 гр.), Максим Рокошевський (322 гр.), Кирило Крикун (322 гр.), Микита Котляр (322 гр.) і Петро Богуславець (321 гр.). Юнакам допомагали викладачки англійської мови Головіна Світлана Вікторівна та Черченко Валентина Миколаївна.

 Серед виконавців пісень перевагу було надано курсантам Михайлу Іваненко й Олександрові Бліндерману (К–311 гр.), які посіли І місце за виконання пісні «A pack of cigarettes». Курсанти групи К–312 і група студентів суднобудівного відділення разом виконали пісню «Lemon Tree», за що отримали ІІ місце та були нагороджені дипломами. А ІІІ місце посіли курсанти групи К–311, які майстерно виконали пісню «Old town road». Художнім керівником вокалістів був Нікітін Олександр Олександрович. Із піснею у рамках заходу виступив курсант Олександр Сковородка (К–322 гр.), якому акомпанував на гітарі курсант Дмитро Текуч (К–322 гр.).

 Курсанти перших курсів узяли участь у Qr-quest«Scan four brain». Для виконання завдань учасники використовували гаджети та мобільні додатки. Призові місця в цьому конкурсі розподілилися таким чином: І місце виборола група К–311, ІІ місце посіли курсанти групи К–313, ІІІ місце – курсанти групи К–312.

 Добре володіння англійською мовою та неабиякий артистизм продемонстрували ведучі вечора Михайло Майборода й Олександр Кравчук (К–321гр.). Фотографом заходу виступив курсант цієї ж групи Даніїл Лактіонов.