Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У бібліотеці Морського коледжу ХДМА відбувся вечір «Права людини – найвища суспільна цінність»

  У бібліотеці Морського коледжу ХДМА 9 грудня 2019 року відбувся вечір «Права людини – найвища суспільна цінність». Зустріч присвячено Міжнародному дню захисту прав людини, який відзначають у світі щорічно 10 грудня. Захід проведено у рамках Тижня прав людини та Міжнародної акції «16 днів без насильства» для курсантів першого й другого курсів коледжу.

  Ведучі вечора Сергій Іванов та Олександр Сковородка надали цікаву інформацію щодо історії становлення особистих, політичних, соціально-економічних і культурних прав людини у світі. Основні положення Загальної декларації з прав людини та Конвенції ООН про права дитини також стали корисною інформацією. Енергійно пройшли дві інтерактивні гри, у ході яких присутні мали змогу перевірити свої знання та розуміння прав людини.

  Неабиякий інтерес викликав перегляд відеофільму про суспільну думку українців щодо стану прав людини в Україні. Владислав Ластовець (К–323 гр.) і Георгій Красніков (К–322 гр.) для учасників тематичного вечора продекламували вірші з правової тематики. Родзинкою заходу стали інсценування «Випадок на уроці з математики» та «Удома». Акторські таланти у мінісценках продемонстрували курсанти Георгій Красніков (К–322 гр.), Григорій Ярчук (К–221 гр.), Микола Камнєв і Віктор Руснак (К–323 гр.).

  Підготували та провели вечір завідувачка бібліотеки Прокопчук Ганна Іванівна й викладачки Суходольська Надія Петрівна і Шило Тетяна Олександрівна.