Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій, інженерної і комп’ютерної графіки закладів фахової передвищої освіти

  На базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії 11 грудня 2019 року відбулося засідання методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій, інженерної і комп’ютерної графіки закладів фахової передвищої освіти. У заході взяли участь 29 викладачів.

  Організаторами методоб’єднання виступили заступниця голови циклової комісії математики й інформатики Морського коледжу ХДМА Левківська Ольга Олегівна та викладачі інформатики.

  Учасників заходу привітав заступник начальника Морського коледжу ХДМА з навчально-виховної роботи Лопухов Валерій Борисович.

  Під час засідання Пономарьова Вікторія Петрівна ознайомила учасників з інноваційно-освітнім середовищем ХДМА, яке є засобом формування цифрової компетентності. Про використання LMS MOODLE для оцінювання і перевірки якості засвоєних знань здобувачів освіти розповіла Левківська Ольга Олегівна.

  У ході засідання проректор з науково-педагогічної роботи ХДМА Бень Андрій Павлович провів для учасників методичного об’єднання цікаву екскурсію Херсонською державною морською академією. Педагоги навчальних закладів оглянули сучасну навчально-тренажерну базу академії та високо оцінили рівень матеріального забезпечення освітнього процесу в академії.

  Також на засіданні викладачів інформатики й комп’ютерних технологій були обговорені питання щодо організації та проведення ХІV обласної олімпіади з інформатики й комп’ютерної техніки.

  Учасники зустрічі дійшли висновку, що обмін досвідом сприяє розвитку освітнього потенціалу викладача.