Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

Вітаємо випускників Херсонської державної морської академії!

  У Херсонській державній морській академії 15 січня 2020 року відбулося урочисте вручення дипломів спеціаліста і магістра випускникам факультетів судноводіння й суднової енергетики денної та заочної форм навчання.

  Для колективу академії кожен випуск – головна подія навчального року, а для випускників – один з найважливіших етапів особистісного зростання. Церемонія вручення дипломів не просто свято, це багаторічна праця викладачів і курсантів, наполегливе оволодіння професійними знаннями, досвід і майстерність педагогів, злагоджена робота усіх служб, що забезпечують освітній процес.

  Урочисте зібрання відкрив проректор з навчально-виховної роботи Шумей Олександр Іванович. Він побажав випускникам щодня удосконалювати свою професійну майстерність, гідно нести звання українського моряка та своєю сумлінною працею примножувати добру славу Херсонської державної морської академії.

  Накази про вручення дипломів зачитали декан факультету судноводіння Нагрибельний Ярослав Анатолійович і в.о. декана факультету суднової енергетики Акімов Олександр Вікторович. Від імені професорсько-викладацького складу до випускників зі словами привітання та настанови звернулися старший викладач кафедри судноводіння та електронних навігаційних систем Безкровний Вадим Олександрович і заступник завідувача кафедри експлуатації суднового електрообладнання та засобів автоматики Полівода Владислав Володимирович. Викладачі побажали випускникам успішної професійної самореалізації і висловили сподівання, що диплом Херсонської державної морської академії буде для кожного з них не лише свідоцтвом про отримання освіти, але й предметом гордості та символом належності до великої дружної родини.

  Випускниця денної форми навчання факультету судноводіння Інна Лобкова та випускник заочної форми навчання факультету суднової енергетики Олексій Муляр від імені дипломованих морських фахівців подякували командуванню і професорсько-викладацькому складу Херсонської державної морської академії за ґрунтовні знання, розуміння й підтримку.

  Грамотами та подяками відзначили відмінників навчання і активістів студентського самоврядування.

  Бажаємо морським фахівцям міцного здоров’я, професійних успіхів та особистого щастя!