Загальна інформація

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Учні Професійно-морського ліцею Херсонської державної морської академії посіли перше місце у змаганнях з тенісу

У спортивній залі Херсонського вищого професійного комерційного училища 21 січня 2020 року відбулися зональні змагання з тенісу за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів професійної освіти Херсонської області.

Збірна команда Професійно-морського ліцею ХДМА у складі Олександра Коваленка (ОББ-1.1 гр.), Дмитра Мацелюха (ММ-1.2 гр.) та Максима Шеремети (ММ-1.1 гр.) посіла перше місце із 8-и команд в загальному заліку та змагатиметься за першість у фіналі обласної Спартакіади 5 лютого 2020 року.

Підготував команду керівник фізичного виховання Стемпковський Віктор Ігорович.

Вітаємо наших ліцеїстів і бажаємо перемоги у фінальних змаганнях!