Загальна інформація


 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У Херсонській державній морській академії відбулось заняття із жіночої самооборони

  У рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 9 грудня 2019 року в Херсонській державній морській академії відбулося заняття із жіночої самооборони для курсанток, студенток, учениць і співробітниць академії та її структурних підрозділів.

  Зустріч складалася з двох частин: теоретичної і практичної. Старша лейтенантка поліції, начальниця відділу звʼязків з громадськістю Управління патрульної поліції в Херсонській області Вахтель Олена Леонідівна розповіла про види сімейного насильства, порадила, як діяти у ситуації домашнього насильства або його загрози, та куди звертатися по допомогу.

  Практичну частину зустрічі провели співробітники роти тактико-оперативного реагування Управління патрульної поліції в Херсонській області Федоровський Володимир Олександрович, Алексанов Ігор Миколайович та Гардзинський Сергій Леонідович. Фахівці продемонстрували деякі види самозахисту та пояснили, як необхідно діяти в ситуаціях, що загрожують життю та здоров’ю людини.

  Запрошені гості отримали подяки ректора Херсонської державної морської академії та пам’ятні подарунки від спортивного клубу ХДМА.